FINGERBORG, 18k guld, 1800-tal, total vikt ca.3,4 gram.

274935. FINGERBORG, 18k guld, 1800-tal, total vikt ca.3,4 gram.

Höjd ca. 2 cm.

Inskription. Bucklor, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 2 cm.

Antal besök: 684