DAMHATTAR, 9 st, 1900-tal.

DAMHATTAR, 9 st, 1900-tal.
274868. DAMHATTAR, 9 st, 1900-tal.

I olika storlekar, modeller samt material.

Bruksslitage, en med släppt innerfoder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 705