KARAFF, i form av penis, 1900-tal. Reijmyre.

274846. KARAFF, i form av penis, 1900-tal. Reijmyre.

Längd ca 32,5 cm, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 32,5 cm, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 11 561