VAS, "Flamingo", Victor Bernt, Flygsfors och SKÅL, Göran Wärff, Kosta, signerade.

274825. VAS, "Flamingo", Victor Bernt, Flygsfors och SKÅL, Göran Wärff, Kosta, signerade.

Höjd vas 8 cm, bredd ca 9 cm.
Höjd skål 6,4 cm, diameter 12,5 cm.

Skålen har några små repor samt en tillverkningsdefekt i foten.
I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd vas 8 cm, bredd ca 9 cm.

I övrigt bruksslitage.

Antal besök: 1 715