SMYCKEN, 4 delar, 18K rödguld. Vikt 34,1 g.

274817. SMYCKEN, 4 delar, 18K rödguld. Vikt 34,1 g.

Två ringar, storlek 21. Armlänk, pansarlänk, längd ca 20 cm. Halskedja, längd 42 cm.

Bruksslitage, ställvis grövre. Ihoplött lås på armlänk. Gravyr på insida av ringar. Skador på halslänk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 612