Två ringar, storlek 21. Armlänk, pansarlänk, längd ca 20 cm. Halskedja, längd 42 cm.
Bruksslitage, ställvis grövre. Ihoplött lås på armlänk. Gravyr på insida av ringar. Skador på halslänk.