CLUBFÅTÖLJ, brunt skinn/konstskinn.

274686. CLUBFÅTÖLJ, brunt skinn/konstskinn.

Sent 1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sent 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 236