VÄGGLAMPOR 1 par Hans-Agne Jakobsson Markaryd samt TAKLAMPA, glas och metall. 1900-tal.

27468. VÄGGLAMPOR 1 par Hans-Agne Jakobsson Markaryd samt TAKLAMPA, glas och metall. 1900-tal.

Höjd vägglampor ca 20 cm.
Taklampa diameter ca 36 cm.

Slitage. Repor. Taklampa saknar galler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd vägglampor ca 20 cm.
Taklampa diameter ca 36 cm.

Antal besök: 1 108