NYCKELSKÅP, träskuret samt SPEGEL, 1900-talets första hälft.

27464. NYCKELSKÅP, träskuret samt SPEGEL, 1900-talets första hälft.

Nyckelskåp av furu. Nyckel finns. Längd 24, höjd 35 cm.
Spegel, björk. Höjd 59 cm.

Slitage.
Glas på spegel fläckigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, björk. Höjd 59 cm.

Slitage.
Glas på spegel fläckigt.

Antal besök: 1 028