KAJA BENTZEL. Olja på duk, signerad.

274611. KAJA BENTZEL. Olja på duk, signerad.

34x42 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x42 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 371