SKED, silver, 66 gram, "Olga", C.A Sandberg, Helsingborg, 1883.

274555. SKED, silver, 66 gram, "Olga", C.A Sandberg, Helsingborg, 1883.

Längd 22,4 cm.
Proveniens: Överste John Otto Henrik Nordenskjöld, Fårbo Säteri.
Gravyr: "Minne af O.H Nordenskjö.. för 14 års trogen tjenst 1884".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22,4 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 734