STRÅLKASTARE, 2 st, Strand Electric, omkring 1900-talets mitt.

274508. STRÅLKASTARE, 2 st, Strand Electric, omkring 1900-talets mitt.

Märkta "Patt 263". 4 glödlampor medföljer. Längd ca 52 cm.

Slitage, smärre bucklor. Fläckar, missfärgningar. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 204