LJUSSTAKE, glas, Nuutajärvi, Notsjö, möjligen Oiva Toikka.

274473. LJUSSTAKE, glas, Nuutajärvi, Notsjö, möjligen Oiva Toikka.

Signerad undertill Nuutajärvi, Notsjö.
Höjd 23 cm.

Bruksslitage, ett nagg på mynning, rester av etikettmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 903