TEXTILIER och BRICKA, 10 delar, 1900-tal.

27447. TEXTILIER och BRICKA, 10 delar, 1900-tal.

Brodderad kudde, dukar. Bricka, jugend, tidigt 1900-tal.

Slitage, glasyrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, glasyrspricka.

Antal besök: 775