ANTON RAUFER-REDTWITZ. Stilleben med frukt, glas och kanna. Olja på duk, signerad.

274396. ANTON RAUFER-REDTWITZ. Stilleben med frukt, glas och kanna. Olja på duk, signerad.

90 x 124 cm.

Lagningar och mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 124 cm.

Lagningar och mindre hål.

Antal besök: 2 372