TELESKOP, på benställning, 1900-tal.

27438. TELESKOP, på benställning, 1900-tal.

Höj och sänkbart, höjd på bild ca 157 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 366