SKÄNK, ek, modern design, 1900/2000-tal.

274325. SKÄNK, ek, modern design, 1900/2000-tal.

Längd 130, bredd 44, höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 712