VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
274293. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Blå glasyr med överliggande dekor av blommor och insekter. Höjd 28 cm. Etui medföljer.

Mindre nagg på fotringens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941