TÅG 3 delar, Brio. 50/60-tal.

TÅG 3 delar, Brio. 50/60-tal.
2741070. TÅG 3 delar, Brio. 50/60-tal.

längd 3 delar 62 cm, höjd ca8 cm.

Bruks- samt åldersslitage, märke,repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896