HUGO ÖFVERSTRÖM. Landskap med hus, akvarell, signerad.

274083. HUGO ÖFVERSTRÖM. Landskap med hus, akvarell, signerad.

48 x 57 cm.

ej examinerad ur ram.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 57 cm.

ej examinerad ur ram.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Antal besök: 857