VITRINSKÅP, Engelsk stil, Oscar Edv. Ekelunds Snickerifabrik AB Virserum, 1900-tal.

274066. VITRINSKÅP, Engelsk stil, Oscar Edv. Ekelunds Snickerifabrik AB Virserum, 1900-tal.

Längd 118 cm
Bredd 45 cm
Höjd 182 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 118 cm
Bredd 45 cm
Höjd 182 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 311