JAN STIGLAND. "Björholmen, Tjörn", olja på duk, signerad.

274041. JAN STIGLAND. "Björholmen, Tjörn", olja på duk, signerad.

47 x 60 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 60 cm.

något fläckig.

Antal besök: 4 331