PELARBORD, Italien, 18/1900-tal.

274038. PELARBORD, Italien, 18/1900-tal.

Sk. Tändsticksbord alt. Sorrento-bord. Diameter 73,5 höjd 64.5.

Slitage, repor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fanerskador.

Antal besök: 746