TRÄDGÅRDSBOWLING, 8 delar, 17/1800-tal.

273985. TRÄDGÅRDSBOWLING, 8 delar, 17/1800-tal.

2 st klot, diameter ca 20 - 22 cm.
6 st käglor, höjd ca 46 cm.

Hårt slitage, spricka i klot.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st käglor, höjd ca 46 cm.

Hårt slitage, spricka i klot.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 520