BOKHYLLOR, 2 st, funkis, 1930-tal.

27391. BOKHYLLOR, 2 st, funkis, 1930-tal.

Björk, zebrano. Längd 88, bredd 25, olika höjd 78 / 68 cm.

Mindre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor och slitage.

Antal besök: 957