EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest II" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad, a tergo numrerad 1/2 samt daterad 2015.

273898. EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest II" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad, a tergo numrerad 1/2 samt daterad 2015.

Bladstorlek 21,5x21,5 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 21,5x21,5 cm.

Oramad.

Antal besök: 462