Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest II" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad, a tergo numrerad 1/2 samt daterad 2015.
273898. EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest II" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad, a tergo numrerad 1/2 samt daterad 2015.
Bladstorlek 21,5x21,5 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladstorlek 21,5x21,5 cm.
Oramad.
Garpenhus Auktioner
462