EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest I" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad, a tergo numrerad 1/2.

273870. EVANGELINA ESPARZA. "Scotland forest I" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad, a tergo numrerad 1/2.

Bladstorlek 22x22 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 22x22 cm.

Oramad.

Antal besök: 636