MATSERVIS, 57 delar, porslin, TK Thun, Tjeckoslovakien, 1960-tal.

273840. MATSERVIS, 57 delar, porslin, TK Thun, Tjeckoslovakien, 1960-tal.

12 Assietter
12 Förrättstallrikar
12 Tallrikar
12 Djupa tallrikar
6 Ovala uppläggningsfat
2 Karotter
Såskanna.

Åldersslitage. 4 Delar med sprickor, 1 assiett med liten nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 Assietter
12 Förrättstallrikar
12 Tallrikar
12 Djupa tallrikar
6 Ovala uppläggningsfat
2 Karotter
Såskanna.

Antal besök: 6 383