MATSALSMÖBEL, 6 delar, teak, 1950-tal.

273837. MATSALSMÖBEL, 6 delar, teak, 1950-tal.

Bord, Längd: 130, Bredd: 80, Höjd: 74 cm.
5 Stolar.

Bruksslitage. Bordsskiva något solblekt.
Några stolar med skadad textil varav en stol även med spricka i sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 Stolar.

Antal besök: 710