EVANGELINA ESPARZA. "Scotish forest" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad samt numrerad 2/2.

273836. EVANGELINA ESPARZA. "Scotish forest" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad samt numrerad 2/2.

21,5x21,5 cm.
At tergo 2015.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5x21,5 cm.
At tergo 2015.

Oramad.

Antal besök: 618