EVANGELINA ESPARZA. "Olive grove I" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad samt numrerad 1/1.

273821. EVANGELINA ESPARZA. "Olive grove I" grafiskt tryck, (Cyanotype) signerad samt numrerad 1/1.

Bladstorlek 20,5x22 cm.
A tergo daterad 2015.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 20,5x22 cm.
A tergo daterad 2015.

Oramad.

Antal besök: 509