STEN EKLUND. Demolerad bil. Akvarell/Siluettklippt. Signerad S E.

27381. STEN EKLUND. Demolerad bil. Akvarell/Siluettklippt. Signerad S E.

12 x 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 25 cm.

Antal besök: 2 886