STURE MEIJER. Olja på duk, huvud, signerad, daterad -91.

273760. STURE MEIJER. Olja på duk, huvud, signerad, daterad -91.

46x34 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x34 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 655