BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). strykning man.

273759. BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). strykning man.

Olja på duk, signerad nere till höger, på baksidan med bekräftelse av konstnärens änka och verk nr.: 75, Från konstnärens gods,
124 cm x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

124 cm x 80 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 083