BLOMSTERPIEDESTAL, 1800-tal.

BLOMSTERPIEDESTAL, 1800-tal.
273681. BLOMSTERPIEDESTAL, 1800-tal.

Höjd 138 cm
Diameter 75 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 138 cm
Diameter 75 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 134