MATTA, röllakan, 246 x 174 cm, signerad AB MMF MR, Marianne Richter.

273680. MATTA, röllakan, 246 x 174 cm, signerad AB MMF MR, Marianne Richter.

Geometriskt mönster.(AB Märta Måås-Fjetterström,Marianne Richter).

Mindre bruksslitage. Några mindre fläckar finnes. Någon fransskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 720