HANS BÖRJE FELLENIUS. Interiör med fönster. Olja på duk, signerad.

27361. HANS BÖRJE FELLENIUS. Interiör med fönster. Olja på duk, signerad.

86 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 68 cm.

Antal besök: 2 104