STEN LINDAHL. "Döderhultsdalen". Olja på duk, signerad och daterad 91.

273529. STEN LINDAHL. "Döderhultsdalen". Olja på duk, signerad och daterad 91.

94,5 x 45 cm.

Sten Lindahl (1923–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

94,5 x 45 cm.

Sten Lindahl (1923–2012)

Antal besök: 1 005