höjd 37 cm, bredd 34 cm
höjd 32 cm, bredd 32,5 cm
höjd 29,5 cm, bredd 41,5 cm, signerad KE.
bruksslitage.
höjd 37 cm, bredd 34 cm
höjd 32 cm, bredd 32,5 cm
bruksslitage.