GLASSERVIS, 50 delar, 1950-tal.

273463. GLASSERVIS, 50 delar, 1950-tal.

10 champagneglas
7 vinglas
11 starkvinsglas
11 likörglas
11 selterglas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 champagneglas
7 vinglas
11 starkvinsglas
11 likörglas
11 selterglas.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 458