VÄGGLAMPOR, 2 st, mässing, Kardanlampor, Texa design.

273451. VÄGGLAMPOR, 2 st, mässing, Kardanlampor, Texa design.

Höjd 31 cm. Märkta Made in Wales U.K.

Nyskick. Glas med mindre nagg. En av lamporna omonterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 261