KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
273445. KISTA, 1800-tal.

Målad dekor av blommor. Höjd 40 cm, djup 48 cm, bredd 70 cm.

Slitage. Stötskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
273445. KISTA, 1800-tal.

Slitage. Stötskada.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 925