MATTA, Röllakan, signerad FGS. 251x174 cm.

273428. MATTA, Röllakan, signerad FGS. 251x174 cm.

Mönster i blått, rött och grått på ljus botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 070