VÄGGRELIEF, emalj, Bengt Berglund, Gustavsberg, signerad och numrerad 152 D.

273415. VÄGGRELIEF, emalj, Bengt Berglund, Gustavsberg, signerad och numrerad 152 D.

49 x 40 cm.

Visst emaljsläpp vid ytterkanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 40 cm.

Antal besök: 1 289