SCHATULL, 1800/1900-tal.

SCHATULL, 1800/1900-tal.
27336. SCHATULL, 1800/1900-tal.

Ek. Klaff samt låda. Beslag i mässing. Längd 29 cm, bredd 18 cm, höjd 17 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 729