SKRIVBORDSSTOL, Tranås Kontorsmöbler, 1900-talets första hälft.

27331. SKRIVBORDSSTOL, Tranås Kontorsmöbler, 1900-talets första hälft.

Rygg i sviktande metall. Fyrdelad snurrfot med hjultrissor.

Slitage, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanérskador.

Antal besök: 1 278