RING i 14K gulguld besatt med pärla.

273277. RING i 14K gulguld besatt med pärla.

Ring i 14K gulguld besatt med pärla, trekantiga fattningar.
Storlek 54/17,25.
Vikt 3.6 gram.
Stämplad Sv.H. 585.

Brukssskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 54/17,25.
Vikt 3.6 gram.
Stämplad Sv.H. 585.

Brukssskick.
Repor.

Antal besök: 679