ÖRHÄNGE i 18K gulguld, ett par, besatt med pärla samt små stenar.

273276. ÖRHÄNGE i 18K gulguld, ett par, besatt med pärla samt små stenar.

Örhänge i 18K gulguld, besatta med pärlor, genombruten dekor av rosetter med små stenar.
Vikt 1,7 gram.
Diameter ca 10 mm.
Stämplad 750.
Ett lås stämplad 750.

Ett lås i förgyllt silver.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 1,7 gram.
Diameter ca 10 mm.
Stämplad 750.
Ett lås stämplad 750.

Ett lås i förgyllt silver.
Bruksskick.

Antal besök: 605