SKRIN, nysilver, stämplad WMFM, 1900-talets första hälft.

273256. SKRIN, nysilver, stämplad WMFM, 1900-talets första hälft.

Längd 14 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 877