Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SKRIN, nysilver, stämplad WMFM, 1900-talets första hälft.
273256. SKRIN, nysilver, stämplad WMFM, 1900-talets första hälft.
Längd 14 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 14 cm.
Slitage och repor.
Auktionshuset Kolonn
608