FAT, tenn, Magnus Bergman, Malmö, 1800.

273160. FAT, tenn, Magnus Bergman, Malmö, 1800.

Diameter 43 cm. Proveniens konstnären Jules Schyl.

Repor, bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, bucklor och slitage.

Antal besök: 1 251