WIWEN NILSSON. FAT, silver, Lund, 1940, ca 580 gram.

273154. WIWEN NILSSON. FAT, silver, Lund, 1940, ca 580 gram.

Oktagonal form. Diameter 27,5 cm.

Monogram, repor och slitage.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogram, repor och slitage.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 1 468